Логотип

ТІМ-пласт груп

Тип предприятия: Производитель
 Дата регистрации на сайте: 15-06-2013

Описание предприятия

ТзОВ «ТІМ-пласт Груп» - вітчизняний виробник продукції з полімерних матеріалів, а саме: ванни, піддони для душових кабін та ін. Досвід іноземних виробників у поєднанні з екологічно чистими матеріалами та технологією виготовлення забезпечує високу якість продукції. При виготовленні наших виробів застосовуються міцні та хімічно стійкі матеріали іноземних виробників. 
 На даний момент основний напрям діяльності ТзОВ «ТІМ-пласт Груп» - це виробництво ванн, душових піддонів та умивальників, асортимент яких постійно розширюється. В планах підприємства в найближчий час освоїти нові види продукції з полімерних матеріалів.
  Основу виробів складає скловолокно. Наше підприємство при виготовленні виробів використовує 3 шари скловолокна у сполуці з поліефірною смолою, що надає виробу міцності в поєднанні з легкістю. Поверхня виробів покрита шаром гелькоуту (в народі – рідкий акріл), що надає поверхні естетичного виду, та надає хімічної та механічної стійкості. Для прикладу гелькоутом покриті корпуси яхт та катерів, він має стійкість до ультрафіолетового випромінювання та морської води. Також цей матеріал не боїться таких хімічних сполук як розчинник 647, ацетон, розчини кислот та Сантрі-гель.
  Продукція ТзОВ «ТІМ-пласт Груп» відповідає всім стандартам якості та має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Фірма-виробник надає 5-річну гарантію на всю продукцію власного виробництва, що засвідчується гарантійними талонами. ТзОВ «ТІМ-пласт Груп» здійснює як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування своїх виробів.

Витрина товаров и услуг